Give your website a premium touchup with these free WordPress themes using responsive design, seo friendly designs www.bigtheme.net/wordpress
Anna KarJan - Architekt Wnętrz | Jak projektuję
14998
page,page-id-14998,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.6.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.6.2,vc_responsive
 

Jak projektuję

Witam,

Na podstawie doświadczeń i wielu odbytych rozmów, wiem że spośród zadawanych przez Państwa pytań, najczęściej wszystko zaczyna się od tego powyżej, a dokładniej: Jak taka współpraca architekta wnętrz i zleceniodawcy się odbywa? Dlatego właśnie przygotowałam dla Państwa skrócony opis współpracy.

 

Wszystko zaczyna się od rozmowy…

 

Ponieważ chcę sprostać Państwa oczekiwaniom, na początek pragnę poznać Wasz gust i określić najbliższą Wam stylistykę. W tym celu często proszę o przesłanie kilku zdjęć wnętrz, które przyciągnęły Państwa uwagę swoim ogólnym charakterem. Na tej podstawie możemy porozmawiać o kolorystyce, formach i możliwościach aranżacji.

W dogodnym dla Państwa terminie odbywa się inwentaryzacja wnętrz czyli pomiary. Na tej podstawie tworzę pierwsze rysunki techniczne, ustalamy jakie możliwości projektowe daje nam wnętrze. Na etapie tym ustalamy już funkcje jakie mają spełniać poszczególne pomieszczenia. To również etap, w którym szczególnie wsłuchuję się w Państwa wyobrażenia i życzenia, podpowiadam jak rozwiązać zastane we wnętrzu problemy np. analizując nowy układ ścian i dzięki temu pomieszczeń. Następnie tworzę projekt do akceptacji. Po zaakceptowaniu, projekt trafia do realizacji.

 

To co najważniejsze…

 

Tym co najważniejsze podczas pracy z architektem, jest fakt że jeszcze przed rozpoczęciem prac wykonawczych, mają Państwo uporządkowane informacje. Szalenie ułatwia to proces remontu lub aranżacji Państwa wnętrz. W przygotowanym przeze mnie projekcie otrzymujecie Państwo trzy grupy informacji.

 

Po pierwsze… WIZUALIZACJE

 

  • pozwalają na wyobrażenie sobie zaaranżowanego wnętrza, pokazują maksymalne możliwości
  • są podstawą do rozmowy odnośnie ewentualnych zmian

 

Po drugie… CZĘŚĆ TECHNICZNA

 

  • podstawa pracy każdego z wykonawców, ułatwia rozplanowanie prac
  • remont staje się łatwiejszy

 

Po trzecie… „LISTA ZAKUPÓW”

 

  • zawiera kosztorys i listę wszelkich elementów z podziałem na producenta, typ, ilość do zakupienia itp.
  • ułatwia organizacje zakupów zarówno Państwu jak i wykonawcom

 

Podstawą jest kontakt…

 

Na każdym etapie tworzenia i realizacji projektu jestem do Państwa dyspozycji. Odpowiadam na wszelkie Państwa pytania, oraz współpracuję z wykonawcami. Jestem po to by przeprowadzić Państwa przez remont oraz wszelkie problemy z nim związane. Rozumiem jak ważny jest własny dom i panująca w nim atmosfera, staram się by w efekcie naszej współpracy stał się domem Państwa spełnionych marzeń.